Буковинська зірка української космонавтики, почесний житель села космонавт, герой України Леонід Каденюк.

/Files/images/img159.jpg Народився 28 січня в сім"ї вчителів Закінчив сільську школу , військове авіаційне училище, в 1976р відібраний в загін космонавтів. Пройшов загальну космічну підготовку в центрі Ю.О.Гагаріна, льотчик випробувач 1го класу В1997р 19 листопада стартував з мису Канаверел на космічному кораблі Колумбія.

Чебаник Василь Якович.

Професор Національної академії мистецтв і архітектури. Заслужений діяч мистецтв України, член національної академії художників України. Народився 5 серпня 1933р. Працює в галузі книжкової графіки,мистецтв шрифту, ілюстрації та оформлення до творів Л. Українки. О. Гончара. М. Рильського. В.Сосюри. У Національні академії образотворчого мистецтва викладає з 1962р.

Васидь Консьтянтинович Фокшук.

Народився 1 січня 1932р в сім*ї силянина , після школи авчався в Чернівецькому державному музичному училищі Після закінчення кирував в селі самодіяльним хоровим колективом, також дитячим хором. У 1970р присвоєно звання заслуженого працівника культури. 1994р вийшов збірник авторських творів композитора Василя Фокшука.

Кiлькiсть переглядiв: 584

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Демонстраційний сайт бібліотеки

вулиця, номер будинку,
поштовий індекс, область, місто,
країна

Дата останньої зміни 18 Лютого 2016

Фотогалерея